Księga gości

Tu możesz nam napisać kilka ciepłych/cierpkich słów...
(mamy tu strasznie dużo spamu, do czasu aż sobie z tym
poradzimy, blokujemy książkę gości).

Marek Drozgowski

Gratulacje - zarówno świetnej strony jak i zapału podróżniczego!!! Czy kolejna wyprawa będzie dookoła Europy czy może od razu Eurazji? Życzę dalszych sukcesów:)

Indii

Szacunek Wielki dla Was

SZALEK

powodzenia !!!

Lukasz

Witam,
trafilem na Wasza strone przez artykul w Gazecie Wyborczej. Gratuluje wytrwalosci i zycze sukcesow w dalszych podrozach i w drodze do Londynu! Naprawde podziwiam ;)

Joanna S.

Jestem pod wrażeniem. Od rana siedzę i czytam a przecież jestem w pracy, ale co tam to jest dużo ciekawsze. Super bardzo ciekawe opisy i fajne zdjęcia. Duma mnie rozpiera że jestem waszą sąsiadką.

Adam

Jestem Waszym wiernym kibicem :)

Mariusz

A ja biję pokłony dla taty.
Za to,że potrafił zainteresować i zaszczepić u dzieci piękną pasję jazdy rowerem.A przez to kształtuje u dzieci,hard ducha,zdrowie,wytrwałość i współzawodnictwo.Co na pewno pozytywnie wyjdzie to dzieciom w ich życiu dorosłym!

Tomek Pobierowo

Piękna pasja! Rowerem przez Polskę to jest to! Ja na rowerze nie jeżdżę od kilku lat, ale zacząłem znowu biegać. Kondycja jeszcze nie na ogólnopolskie wojaże. Szczególnym podziwem darzę maluchy za wytrwałość. Pozdrawiam

Wszyscy tylko te dzieci podziwiają :-) A pewna napotkana po drodze pani powiedziała mi kiedyś: "Temu małemu to się nie dziwię, ale że panu się tak chce z nim jeździć."

Marek

mirka

Witam, dzisiaj trafiłam na Waszą stronkę- obejrzałam galerię z dużą przyjemnością. Duży plus za opis fotek. Pozdrawiam ciepło i tatę i syna.
Trzymam kciuki za zdobycie biletów do Londynu.

Mirka- rowerzystka z Olsztyna

Dziękujemy za miłe słowa.
Z biletami idzie ciężko, ale mamy plan B :-)

Marek

Kontakt

marek@memorek.pl

 3194816

memorek

 

Ta strona działa od 17 grudnia 2011.

Tutaj też jeździmy

Mateusz i Marcin trenowali i pierwsze szlify zdobyli  w UKS Energetyk Junior Gryfino

 

W towarzystwie STRADA m.in. organizujemy coroczny wyścig dla dzieci i młodzieży

Twarzoksiążka